Producent Schneider Electric

Schneider Electric SE to wiodący światowy producent, który specjalizuje się w zarządzaniu energią i automatyzacji. Założony w 1836 roku we Francji, Schneider Electric od przeszło dwóch wieków innowuje, by uczynić energię bezpieczną, niezawodną, efektywną i produktywną. Firma jest znanym liderem w branży energetycznej, dostarczającym zaawansowane rozwiązania dla mieszkań, biurowców, przemysłu i infrastruktury.

Podstawowe informacje o Schneider Electric

    • Rok założenia: 1836
    • Kraj: Francja
    • Oficjalna strona internetowa: www.se.com

Schneider Electric oferuje szeroką gamę produktów i usług, które są projektowane z myślą o poprawie efektywności i zrównoważeniu energetycznym na całym świecie. Ich oferta obejmuje:

Wyłączniki i aparatura modułowa - kluczowe elementy do ochrony i zarządzania instalacjami elektrycznymi w budynkach mieszkalnych i przemysłowych.

Falowniki i softstarty - urządzenia umożliwiające efektywne i optymalne sterowanie silnikami w różnych aplikacjach przemysłowych.

Systemy zarządzania budynkami (BMS) - zaawansowane rozwiązania do monitorowania i kontroli systemów energetycznych i bezpieczeństwa w budynkach.

Rozwiązania dla centrów danych - niezawodne systemy zasilania i chłodzenia zaprojektowane, by maksymalizować wydajność i dostępność krytycznej infrastruktury.

Oprogramowanie przemysłowe - oprogramowanie i usługi, które wspomagają cyfryzację i automatyzację procesów przemysłowych.

Panele fotowoltaiczne i rozwiązania energetyczne - produkty wspierające wykorzystanie energii odnawialnej i zwiększające efektywność energetyczną.

Schneider Electric jest zobowiązana do tworzenia innowacji, które odpowiadają na potrzeby dzisiejszego świata i wspierają zrównoważony rozwój, pomagając klientom w osiąganiu większej efektywności i zmniejszaniu wpływu na środowisko. Dzięki swoim produktom i usługom firma pomaga kształtować przyszłość energetyczną, oferując rozwiązania, które przekształcają sposób, w jaki ludzie i przedsiębiorstwa wykorzystują energię.

Aktywne filtry