Kategorie

Kategorie

Filtruj według

Liczniki energii elektrycznej

Istnieje 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

 • Licznik zużycia energii LE-02d CT
  Szybki podgląd

  Licznik zużycia energii LE-02d CT

  324,00 zł
  Trójfazowy. Do pomiaru półpośredniego. Z programowalną przekładnią.
  LE-02 CT jest statycznym (elektronicznym) wzorcowanym wskaźnikiem energii elektrycznej prądu przemiennego trójfazowego w układzie półpośrednim.

  Wskaźnik zużycia energii elektrycznej przeznaczony jest do współpracy z przekładnikami prądowymi o prądzie pierwotnym Ip z zakresu 5÷6000A i prądzie wtórnym 5 A. Maksymalny prąd mierzony układu określony jest wartością prądu pierwotnego Ip zastosowanego przekładnika prądowego. Użytkownik ma możliwość ustawienia we wskaźniku wartości przekładni zastosowanych przekładników, co pozwala na wskazania wartości rzeczywistej pobranej przez układ energii elektrycznej.
    

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Licznik energii elektrycznej, 1-fazowy 40A MID OR-WE-521
  Szybki podgląd

  Licznik energii elektrycznej, 1-fazowy 40A MID OR-WE-521

  67,13 zł

  Urządzenie do dokonywania wskazań w jednostkach metrycznych (kWh).

  Specjalny układ elektroniczny pod wpływem przepływającego prądu i przyłożonego napięcia generuje impulsy w ilości proporcjonalnej do pobieranej energii elektrycznej.

  Pobór energii w fazie sygnalizowany jest miganiem diody LED. Liczba impulsów jest przeliczana na energię pobraną, a jej wartość wskazywana jest przez podświetlany wyświetlacz LCD (5+1).

  Pomiar energii jest wykonywany zgodnie z normami EN50470-1:2006, EN50470-3:2006, dyrektywy MID 2014/32/EU.

 • Wskaźnik zużycia energii elektrycznej 1-fazowy 80A, dodatkowy wskaźnik, wyjście impulsowe przycisk RESET OR-WE-503
  Szybki podgląd

  Wskaźnik zużycia energii elektrycznej 1-fazowy 80A, dodatkowy wskaźnik, wyjście impulsowe przycisk RESET OR-WE-503

  100,48 zł

  1-fazowy wskaźnik zużycia energii elektrycznej z dodatkowym podlicznikiem, 80A

  Urządzenie do dokonywania wskazań w jednostkach metrycznych (kWh), służy do bezpośredniego pomiaru mocy czynnej w układzie jednofazowym. Specjalny układ elektroniczny pod wpływem przepływającego prądu i przyłożonego napięcia generuje impulsy w ilości proporcjonalnej do pobieranej energii elektrycznej. Pobór energii w fazie sygnalizowany jest miganiem LED. Liczba impulsów jest przeliczana na energię pobraną a jej wartość wskazywana jest przez wyświetlacz LCD (5+1). Zasilanie: 230V~, 50Hz, prąd bazowy: 5A, max. prąd: 80A, częstotliwość impulsów: 1000imp/kWh, dokładność pomiaru: klasa 1, wyjście impulsowe, napięcie: 27V, prąd ≤27mA, impuls=90ms, dodatkowy wskaźnik z możliwością kasowania, montaż na szynie 35mm.

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Licznik energii elektrycznej 3-fazowy 80A 230V z wyświetlaczem LCD OR-WE-520
  Szybki podgląd

  Licznik energii elektrycznej 3-fazowy 80A 230V z wyświetlaczem LCD OR-WE-520

  151,20 zł

  Urządzenie do dokonywania wskazań w jednostkach metrycznych (kWh), służy do bezpośredniego pomiaru mocy czynnej w układzie trójfazowym. Specjalny układ elektroniczny pod wpływem przepływającego prądu i przyłożonego napięcia generuje impulsy w ilości proporcjonalnej do pobieranej energii elektrycznej. Pobór energii w fazie sygnalizowany jest miganiem diody LED. Liczba impulsów jest przeliczana na energię pobraną, a jej wartość wskazywana jest przez wyświetlacz LCD (6+2). Zasilanie: 230V~, 50Hz, prąd bazowy: 5A, max. prąd: 80A, min. prąd: 0,25A, częstotliwość impulsów: 800 imp/kWh, klasa dokładności B, obudowa o szerokości trzech modułów, montaż na szynie DIN TH-35 mm, wyjście impulsowe: zasilanie 12~27V, prąd ≤27mA, impuls = 80ms. 

 • Wskaźnik energii elektrycznej 3-fazowy 120A , dodatkowy przycisk OR-WE-507
  Szybki podgląd

  Wskaźnik energii elektrycznej 3-fazowy 120A , dodatkowy przycisk OR-WE-507

  243,44 zł

  Urządzenie do dokonywania wskazań w jednostkach metrycznych (kWh), służy do bezpośredniego pomiaru mocy czynnej w układzie trójfazowym. Specjalny układ elektroniczny pod wpływem przepływającego prądu i przyłożonego napięcia w każdej fazie wskazuje impulsy w ilości proporcjonalnej do pobieranej energii elektrycznej w danej fazie. Pobór energii w fazie sygnalizowany jest miganiem odpowiedniej diody. Suma impulsów z trzech faz przeliczana jest na energię pobraną w całym układzie trójfazowym, a jej wartość wskazywana jest przez wyświetlacz LCD (liczba cyfr 6+1). Zasilanie: 3 × 230V~, 50Hz, prąd bazowy: 20A, max. prąd: 120A, częstotliwość impulsów: 1000imp/kWh, dodatkowy przycisk: kasowanie szczytowego poboru mocy obciążenia układu pomiarowego w okresie ostatnich 30min. 

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Licznik energii elektrycznej 3-fazowy wielotaryfowy RS485 MID 80A OR-WE-517
  Szybki podgląd

  Licznik energii elektrycznej 3-fazowy wielotaryfowy RS485 MID 80A OR-WE-517

  348,88 zł

  Urządzenie do dokonywania wskazań w jednostkach metrycznych (kWh), służy do bezpośredniego pomiaru mocy czynnej w układzie trójfazowym i rejestracji pobranej energii elektrycznej z możliwością zdalnego odczytu rejestrów grupy wskaźników, poprzez przewodową sieć standardu RS485. Protokół: typ Modbus-RTU oraz 4 niezależne taryfy (użytkownik może ustawić różne czasy poprzez port RS485). Wyposażony w port optyczny IR – współpracuje z głowicą optyczną OR-WE-518. Specjalny układ elektroniczny pod wpływem przepływającego prądu i przyłożonego napięcia generuje impulsy wilości proporcjonalnej do pobieranej energii elektrycznej. Pobór energii wfazie sygnalizowany jest miganiem diody LED. Liczba impulsów jest przeliczana na energię pobraną, a jej wartość wskazywana jest przez wyświetlacz LCD (6+2). 

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Watomierz, kalkulator energii z wyświetlaczem LCD OR-WAT419
  Szybki podgląd

  Watomierz, kalkulator energii z wyświetlaczem LCD OR-WAT419

  40,24 zł

  Watomierz umożliwia nam sprawdzenie zużycia prądu elektrycznego i obliczenie kosztów zużytej energii podłączonego urządzenia. Posiada duży wyświetlacz LCD oraz prostą konfigurację ustawienia pomiaru kosztów. Pomiar napięcia: 200V~ 276V~.

 • Watomierz, kalkulator energii z wyświetlaczem LCD OR-WAT-435
  Szybki podgląd

  Watomierz, kalkulator energii z wyświetlaczem LCD OR-WAT-435

  58,68 zł

  Watomierz umożliwia nam sprawdzenie zużycia prądu elektrycznego i obliczenie kosztów zużytej energii podłączonego urządzenia.

  Duży wyświetlacz LCD pokazuje dodatkowo: napięcie sieci, prąd w obwodzie, częstotliwość prądu, współczynnik mocy POWER FACTOR, moc podłączonego obciążenia, całkowite zużycie energii kWh, koszt zużytej energii, programowalną cenę 1kWh, łączny czas pomiaru zużycia energii od 0 sek. do 9999 dni, uśrednioną wagę emisji CO2 przy wytworzeniu energii pobranej. Pomiar napięcia: 150V~ 276V~

 • Licznik H7EC-NV OMI Omron
  Szybki podgląd

  Licznik H7EC-NV OMI Omron

  310,25 zł

  Licznik elektroniczny LCD impulsów

  Zakres:9999999 IP66 na panel

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Licznik energii elektrycznej 1-fazowy 100A wielotaryfowy, port RS-485, MID, 1 moduł, DIN TH-35mm
  Szybki podgląd

  Licznik energii elektrycznej 1-fazowy 100A wielotaryfowy, port RS-485, MID, 1 moduł, DIN TH-35mm

  160,16 zł

  Urządzenie do dokonywania wskazań w jednostkach metrycznych (kWh), służy do bezpośredniego pomiaru mocy czynnej w układzie jednofazowym i rejestracji pobranej energii elektrycznej z możliwością zdalnego odczytu rejestrów grupy wskaźników, poprzez przewodową sieć standardu RS485. Protokół: typ Modbus-RTU oraz 4 niezależne taryfy (użytkownik może ustawić różne czasy poprzez port RS485). Specjalny układ elektroniczny pod wpływem przepływającego prądu i przyłożonego napięcia generuje impulsy w ilości proporcjonalnej do pobieranej energii elektrycznej. Pobór energii w fazie sygnalizowany jest miganiem diody LED. Liczba impulsów jest przeliczana na energię pobraną, a jej wartość wskazywana jest przez wyświetlacz LCD (5+1). 

  4 - 5 dni roboczych
 • SUPLA Monitor energii elektrycznej WI-FI 3F+N MEW-01
  Szybki podgląd

  SUPLA Monitor energii elektrycznej WI-FI 3F+N MEW-01

  541,93 zł

  Monitor energii elektrycznej MEW-01 umożliwia kontrolę zużycia energii poprzez bezprzewodową sieć Wi-Fi.

  Monitor MEW-01 jest urządzeniem 3-fazowym, które w łatwy sposób montujemy w rozdzielni elektrycznej, bez dodatkowych kosztów wynikających z tworzenia specjalnej instalacji elektrycznej i telekomunikacyjnej.

  MEW-01 przeznaczony jest do montażu w szafach rozdzielczych na szynie TH35 (DIN). Urządzenie zajmuje dwa moduły. Ważnym elementem jest podłączenie przekładników prądowych 100A oraz anteny (znajdujących się w zestawie). W przypadku gdy antena musi być zainstalowana poza szafą rozdzielczą (dotyczy głównie rozdzielnic metalowych) to należy do tego celu wykorzystać antenę zewnętrzną. Antena posiada złącze typu SMA.

  MEW-01 umożliwia pomiar zużycia i produkcji energii także na 1 fazie.

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Monitor energii elektrycznej WI-FI 3F+N MEW-01 LITE SPL10000040
  Szybki podgląd

  Monitor energii elektrycznej WI-FI 3F+N MEW-01 LITE SPL10000040

  481,03 zł

  Najwyższy standard dokładność i funkcjonalność naszego monitora energii elektrycznej MEW-01 dostępny również w wersji z anteną wewnętrzną. MEW-01 LITE został zaprojektowany pod montaż na szynie DIN (TH35), urządzenie zajmuje dwa moduły, a za sprawą wykorzystania anteny wewnętrznej sprawdzi się szczególnie w niewielkich rozdzielniach z plastikowymi drzwiczkami. MEW-01 LITE jest monitorem 3-fazowym i dwukierunkowym. Jest więc odpowiedni do monitorowania zarówno energii pobranej i oddanej do sieci energetycznej. Łączność Wi-Fi sprawia, że nie jest konieczne prowadzenie nowych przewodów, a zgromadzone dane pomiarowe analizowane są w aplikacji mobilnej Supla. MEW-01 LITE sprzedawany jest w zestawie z trzema przekładnikami SC-16, umożliwiającymi pomiar zużycia na trzech fazach.