Producent Tarel

Tarel Sp. z o.o. to renomowany producent i dostawca rozwiązań z zakresu elektryki, działający na rynku od 1998 roku. Firma, mająca swoją siedzibę w Polsce, specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości osprzętu elektrycznego oraz systemów oświetleniowych.

Podstawowe informacje o Tarel

  • Rok założenia: 1998
  • Kraj: Polska
  • Oficjalna strona internetowa: www.tarel.com.pl

Tarel Sp. z o.o. oferuje szeroki zakres produktów elektrycznych, zapewniając kompleksowe rozwiązania dla różnych potrzeb. Poniżej przedstawiamy główne kategorie produktów oferowanych przez tę firmę:

  1. Przełączniki i gniazdka - bogata oferta gniazdek, włączników i przełączników, zapewniająca wygodę i funkcjonalność w instalacjach elektrycznych.
  2. Oświetlenie LED - energooszczędne źródła światła LED, lampy oraz taśmy LED do różnego rodzaju zastosowań oświetleniowych.
  3. Instalacje elektryczne - wysokiej jakości kable elektryczne o różnych przekrojach oraz akcesoria do budowy i utrzymania instalacji elektrycznych.
  4. Automatyka budynkowa - inteligentne systemy zarządzania oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją w budynkach.
  5. Akcesoria elektryczne - zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, listwy zasilające, korytka kablowe i wiele innych akcesoriów ułatwiających instalację elektryczną.

Tarel to firma o ugruntowanej pozycji na rynku elektrycznym, oferująca innowacyjne rozwiązania dla domów, biur, przemysłu oraz sektora publicznego. Właśnie od ponad dwóch dekad firma ta dostarcza wysokiej jakości produkty elektryczne, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i wydajności.

Aktywne filtry