Kategorie

Kategorie

Lista produktów marki Dospel

Istnieje 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
 • Wentylator STYL 100 S-P...
  Szybki podgląd

  Wentylator STYL 100 S-P standard z przepustnicą 007-0001P Dospel

  55,95 zł

  Wentylator Domowy STYL DOSPEL 100 S-P (wentylator ścienny z przepustnicą)

  Nowoczesny i wygodny w użytkowaniu wentylator ścienny wyposażony w przepustnicę o wymiarach fi 100mm. Przepustnica zapobiega efektowi ciągu wstecznego oraz uniemożliwia owadom przedostanie się do pomieszczeń. Wentylator jest wytwarzany z tworzywa sztucznego ABS. Lakierowanie powłoką UV sprawia, że farbowany na biało wentylator nie żółknie, ale zachowuje swoją pierwotną barwę. Wentylator posiada stopień ochrony IPX4 oznacza to, że jest odporny na rozbryzgi wody z różnych kierunków oraz II klasę izolacji, jest on więc chroniony nie tylko przed dotykiem bezpośrednim, ale i pośrednim dzięki wprowadzeniu izolacji dodatkowej. Wentylator przeznaczony do montażu ściennego ze względu na użycie łożysko ślizgowego. 

   

 • Wentylator STYL 100 WCH-P z przepustnicą, higrostatem i wyłącznikiem czasowym, biały 007-0009P DOSPEL
  Szybki podgląd

  Wentylator STYL 100 WCH-P z przepustnicą, higrostatem i wyłącznikiem czasowym, biały 007-0009P DOSPEL

  89,95 zł

  Wentylator Domowy STYL DOSPEL 100 WCH-P (wentylator ścienny z przepustnicą)

  Nowoczesny i wygodny w użytkowaniu wentylator ścienny wyposażony w przepustnicę o wymiarach fi 100mm. Przepustnica zapobiega efektowi ciągu wstecznego oraz uniemożliwia owadom przedostanie się do pomieszczeń. Wentylator jest wytwarzany z tworzywa sztucznego ABS. Lakierowanie powłoką UV sprawia, że farbowany na biało wentylator nie żółknie, ale zachowuje swoją pierwotną barwę. Wentylator posiada stopień ochrony IPX2 oznacza to, że jest odporny na przedostawanie się wody przy kroplach opadających pionowo na urządzenie odchylone o 15o od położenia pionowego oraz II klasę izolacji, jest on więc chroniony nie tylko przed dotykiem bezpośrednim, ale i pośrednim dzięki wprowadzeniu izolacji dodatkowej. 

 • Wentylator STYL 100 WP z przepustnicą, z wyłącznikiem pociąganym i przewodem zasilającym, biały 007-0002P DOSPEL
  Szybki podgląd

  Wentylator STYL 100 WP z przepustnicą, z wyłącznikiem pociąganym i przewodem zasilającym, biały 007-0002P DOSPEL

  64,26 zł

  Wentylator Domowy STYL DOSPEL 100 WP (wentylator ścienny z przepustnicą)

  Nowoczesny i wygodny w użytkowaniu wentylator ścienny o wymiarach fi 100mm w wersji z wyłącznikiem pociąganym i przewodem zasilającym, wyposażony w przepustnicę. Przepustnica zapobiega efektowi ciągu wstecznego oraz uniemożliwia owadom przedostanie się do pomieszczeń. Wentylator jest wytwarzany z tworzywa sztucznego ABS. Lakierowanie powłoką UV sprawia, że farbowany na biało wentylator nie żółknie, ale zachowuje swoją pierwotną barwę. Wentylator posiada stopień ochrony IPX4 oznacza to, że jest odporny na rozbryzgi wody z różnych kierunków oraz II klasę izolacji, jest on więc chroniony nie tylko przed dotykiem bezpośrednim, ale i pośrednim dzięki wprowadzeniu izolacji dodatkowej.

 • Wentylator STYL 120 S-P z przepustnicą, biały 007-0003P DOSPEL
  Szybki podgląd

  Wentylator STYL 120 S-P z przepustnicą, biały 007-0003P DOSPEL

  58,74 zł

  Nowoczesny i wygodny w użytkowaniu wentylator ścienny wyposażony w przepustnicę o wymiarach fi 120mm. Przepustnica zapobiega efektowi ciągu wstecznego oraz uniemożliwia owadom przedostanie się do pomieszczeń. Wentylator jest wytwarzany z tworzywa sztucznego ABS. Lakierowanie powłoką UV sprawia, że farbowany na biało wentylator nie żółknie, ale zachowuje swoją pierwotną barwę. Wentylator posiada stopień ochrony IPX4 oznacza to, że jest odporny na rozbryzgi wody z różnych kierunków oraz II klasę izolacji, jest on więc chroniony nie tylko przed dotykiem bezpośrednim, ale i pośrednim dzięki wprowadzeniu izolacji dodatkowej. Wentylator przeznaczony do montażu ściennego ze względu na użycie łożysko ślizgowego. Wyprodukowany w Polsce i oparty na polskiej elektronice. 

 • Wentylator STYL 120 WCH-P 007-0010P z wyłącznikiem czasowym, higrostatem i przepustnicą DOSPEL
  Szybki podgląd

  Wentylator STYL 120 WCH-P 007-0010P z wyłącznikiem czasowym, higrostatem i przepustnicą DOSPEL

  96,84 zł

  Nowoczesny i wygodny w użytkowaniu wentylator ścienny wyposażony w przepustnicę o wymiarach fi 120mm. Przepustnica zapobiega efektowi ciągu wstecznego oraz uniemożliwia owadom przedostanie się do pomieszczeń. Wentylator jest wytwarzany z tworzywa sztucznego ABS. Lakierowanie powłoką UV sprawia, że farbowany na biało wentylator nie żółknie, ale zachowuje swoją pierwotną barwę. Wentylator posiada stopień ochrony IPX2 oznacza to, że jest odporny na przedostawanie się wody przy kroplach opadających pionowo na urządzenie odchylone o 15o od położenia pionowego oraz II klasę izolacji, jest on więc chroniony nie tylko przed dotykiem bezpośrednim, ale i pośrednim dzięki wprowadzeniu izolacji dodatkowej.  

 • Wentylator STYL 120 WP-P 007-0004P z włącznikiem pociąganym i przepustnicą DOSPEL
  Szybki podgląd

  Wentylator STYL 120 WP-P 007-0004P z włącznikiem pociąganym i przepustnicą DOSPEL

  67,04 zł

  Nowoczesny i wygodny w użytkowaniu wentylator ścienny o wymiarach fi 120mm, wyposażony w przepustnicę.

  Przepustnica zapobiega efektowi ciągu wstecznego oraz uniemożliwia owadom przedostanie się do pomieszczeń.

  Wentylator w wersji z wyłącznikiem pociąganym i przewodem zasilającym.

  Wentylator w wersji z wyłącznikiem pociąganym i przewodem zasilającym.

  Wentylator jest wytwarzany z tworzywa sztucznego ABS. Lakierowanie powłoką UV sprawia, że farbowany na biało wentylator nie żółknie, ale zachowuje swoją pierwotną barwę.

  Wentylator posiada stopień ochrony IPX2 oznacza to, że jest odporny na przedostawanie się wody przy kroplach opadających pionowo na urządzenie odchylone o 15o od

  położenia pionowego oraz II klasę izolacji.