Kategorie

Kategorie

Lista produktów marki Elektromet

Istnieje 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
 • Przycisk ppoż. n/t 2 tory...
  Szybki podgląd

  Przycisk ppoż. n/t 2 tory prądowe 12A R-Z samoczynny diody czerw/ziel 230V AC/230V AC PPWP-1s A/4 904400

  121,88 zł

  Przycisk przeciwpożarowego wyłącznika prądu jest elementem uruchamiającym w układzie Przeciwpożarowego Wyłącznika Prądu, jego zadaniem jest uruchomienie elementu wykonawczego, który odłączy zasilanie obiektu od źródła energii elektrycznej podczas pożaru bądź w czasie akcji ratowniczej.

  Przycisk wykonywany jest w dwóch wersjach podtynkowej i natynkowej. Każda z wersji oferowana jest w dwóch typach A i B.

  Typ A w sytuacji alarmowej wymaga jedynie zbicia szybki co powoduje samoczynne zwolnienie przycisku, uruchomienie oraz wysłanie sygnału do elementu wykonawczego natomiast w typie B po zbiciu szybki należy dodatkowo wcisnąć przycisk.

  PPWP jest wyposażony w dwie diody sygnalizacyjne:

 • Przycisk ppoż. natynkowy NC-NO IP65 WP-1s ROP A 921400
  Szybki podgląd

  Przycisk ppoż. natynkowy NC-NO IP65 WP-1s ROP A 921400

  100,91 zł

  Ręczny ostrzegacz pożarowy ROP przeznaczony jest do montażu na zewnątrz lub wewnątrz obiektów przemysłowych i użytku publicznego. Wykonywany jest w dwóch wersjach: podtynkowej i natynkowej. Każda z wersji oferowana jest w dwóch typach: A i B. ROP typ A w sytuacji alarmowej wymaga tylko zbicia szybki co powoduje zwolnienie przycisku. W ROP typ B po zbiciu szybki należy wcisnąć przycisk z samoczynnym powrotem.

  Uruchomienia i wysyłanie sygnału następuje poprzez zbicie szybki (typ A) lub po zbiciu szybki i wciśnięciu przycisku z samoczynnym powrotem (typ B). Kasowanie stanu alarmowego następuje przez wymianę elementu kruchego (szybki).

 • Szybka do ROP 010415 Elektromet
  Szybki podgląd

  Szybka do ROP 010415 Elektromet

  7,05 zł

  Szybka Elektromet do ROP-A 010415