Producent Luxmena

Luxmena to innowacyjny producent specjalizujący się w rozwiązaniach oświetleniowych, który zyskał uznanie na rynku dzięki swoim zaawansowanym technologicznie produktom. Firma została założona w 2005 roku w Niemczech, konsekwentnie rozwijając swoje portfolio, by odpowiadać na rosnące potrzeby nowoczesnego rynku oświetleniowego.

Marka LUXMENA powstała w celu zaspokojenia rosnącego popytu na produkty polskiej produkcji. Oprawy oznaczone jej logiem cechują się wysoką jakością zapewniającą długą, bezawaryjną pracę urządzeń.

to marka dedykowana przez dla grupy opraw oświetleniowych produkowanych w Polsce. Obejmuje liniowe oprawy dekoracyjne, oprawy typu spot, a także szeroką gamę opraw do zastosowań przemysłowych. Wszystkie produkty wykonywane są w oparciu o podzespoły najlepszych światowych producentów i charakteryzują się wysoką elastycznością konfiguracyjną, dzięki czemu można je z łatwością dopasować do zróżnicowanych wymagań. Profesjonalna kadra naszej firmy zapewnia pełne wsparcie przy doborze najlepszej konfiguracji, dopasowanej do wymagań obiektu i zapotrzebowania Klienta. Zapewniamy doradztwo handlowo-techniczne w zakresie doboru najlepszych rozwiązań oraz dopasowanych do nich systemów sterowania. Wykonujemy projekty dla wybranych wariantów oświetlenia, a także wspieramy przez cały etap od instalacji do uruchomienia systemu.

Luxmena dostarcza szeroki wybór produktów oświetleniowych, które znajdują zastosowanie zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Produkty firmy charakteryzują się wysoką jakością, efektywnością energetyczną i nowoczesnym designem:

  • Lampy LED – energooszczędne rozwiązania do każdego wnętrza, zapewniające wysoką jakość światła.
  • Systemy oświetleniowe – modułowe rozwiązania umożliwiające stworzenie idealnego środowiska świetlnego.
  • Oświetlenie zewnętrzne – trwałe i odporne na warunki atmosferyczne lampy do oświetlenia fasad, ogrodów czy parków.
  • Żyrandole i kinkiety – eleganckie i nowoczesne, idealne do dekoracji i elektrycznego oświetlenia wnętrz.

Aktywne filtry