Kategorie

Kategorie

Lista produktów marki 3M

Istnieje 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
 • Taśma izolacyjna 19mm x 33m PVC Scotch 33 czarna
  Szybki podgląd

  Taśma izolacyjna 19mm x 33m PVC Scotch 33 czarna

  41,73 zł

  Winylowa taśma elektroizolacyjna Scotch® 33 jest grubą taśmą elektryczną z PCW, która zapewnia izolację elektryczną dla wszystkich przewodów i kabli o napięciu do 600 V. Trudnopalna taśma wytrzymuje zakres temperatur od 0 do 80°C. 

  Taśma Scotch® 33 jest przeznaczona do zastosowań powyżej i poniżej gruntu, na zewnątrz i wewnątrz budynków, w zastosowaniach o niskim i wysokim napięciu oraz do wiązania przewodów. Taśma zapewnia ochronę elektryczną i mechaniczną dzięki połączeniu wrażliwego na nacisk kleju kauczukowo-żywicznego i elastycznego nośnika z PCW. Stanowi powłokę ochronną dla połączeń kablowych przy wysokim napięciu. Taśma elektryczna jest bardzo odporna na promienie UV, ścieranie, wilgoć, zasady, rozpuszczalniki i wiele kwasów.

 • Taśma półprzewodząca 19mm x 4.5m Scotch 13 czarna
  Szybki podgląd

  Taśma półprzewodząca 19mm x 4.5m Scotch 13 czarna

  38,56 zł

  Elektryczna taśma półprzewodnikowa Scotch® 13 to dopasowująca się półprzewodnikowa taśma na bazie kauczuku etylenowo-propylenowego (EPR) do połączeń w instalacjach wysokonapięciowych. Ta półprzewodząca taśma łatwo się wydłuża, dopasowując do nieregularnych kształtów i zachowując przewodność nawet po rozciągnięciu.

  Elektryczna taśma półprzewodnikowa Scotch® 13 łatwo się wydłuża, dopasowując do nieregularnych kształtów i zachowując przewodność nawet po rozciągnięciu. Zachowuje stabilność w szerokim zakresie temperatur i nie wpływa na przewodność płaszczy półprzewodnikowych kabli. Taśma stosowana jest do połączeń w instalacjach wysokonapięciowych, zapewniając kontynuację izolacji kabla.

 • Taśma samowulkanizująca Scotch 23T 19mm x 9,15m 3M
  Szybki podgląd

  Taśma samowulkanizująca Scotch 23 19mm x 9,15m 3M

  35,12 zł

  Kauczukowa taśma łącząca Scotch® 23 jest wysoce dopasowującą się taśmą łączącą do stosowania w instalacjach wysokonapięciowych, wykonana z samoalmagamującego kauczuku EPR (etylenowo-propylenowego) do stosowania w instalacjach elektrycznych. Nasze taśmy mogą być stosowane jako izolacja w instalacjach niskonapięciowych i wysokonapięciowych, a także jako izolacja do połączeń w instalacjach do 69 kV.

  Kauczukowa taśma łącząca Scotch® 23 może być używana w instalacjach niskiego lub wysokiego napięcia i w połączeniach do 69 kV. Taśma jest relatywnie gruba, bardzo elastyczna i samospajalna. Została wykonana z EPR (kauczuk etylenowo-propylenowy) i może być rozciągnięta do 100%, co pozwala na uzyskanie izolacji bez pustych przestrzeni, odpornej na wilgoć. 

 • Złączka zacisk. 3x0,75-1,5...
  Szybki podgląd

  Złączka zacisk. 3x0,75-1,5 SCOTCHLOK 316IR ŻEL

  2,85 zł

  Scotchlok 316 IR zaciskany, żelowany, do systemów irygacyjnych umożliwiają szybkie i niezawodne połączenia lub odgałęzienia jedno- i wielodrutowych przewodów miedzianych na napięcie do 600V przekrojach 0,5mm2- do 4mm2 i maksymalnej średnicy izolacji do 4,8mm. Są wykonane z odpornego na rozpuszczalniki polipropylenu umożliwiającego pracę w temperaturach otoczenia do 105°C opakowanie 300 szt. są dodatkowo wypełnione fabrycznie hydrofobowym żelem uszczelniającym gwarantującym idealne zabezpieczenie przed wnikaniem wilgoci, dzięki czemu mogą być stosowane w środowisku wilgotnym. Zacisk szczelinowy wykonany jest z ocynowanego mosiądzu przebija izolację przewodu, wciskając się w przewodnik Występuje w unikalnym kształcie litery ‘U’, co zapewnia szybkie niezawodne połączenie elektryczne