Kategorie

Kategorie

Czujniki tlenku węgla i gazu

Aktywne filtry

 • Bateryjny czujnik tlenku węgla z przyciskiem TEST, żywotność 10 lat DC-3
  Szybki podgląd

  Bateryjny czujnik tlenku węgla z przyciskiem TEST, żywotność 10 lat DC-3

  75,60 zł

  Urządzenie przeznaczone jest do ciągłego monitoringu stężenia tlenku węgla CO (czadu) w powietrzu oraz wykrywania i alarmowania o przekroczeniu maksymalnego bezpiecznego stężenia tego gazu. Czujnik nie wykrywa innych trujących lub łatwopalnych gazów. Czujnik dysponuje przyciskiem TEST, który pozwala sprawdzić poprawność działania czujnika. Jest zgodny z normą EN 50291-1:2018 dla domowych detektorów tlenku węgla.

 • Bateryjny czujnik dymu, 9V DC
  Szybki podgląd

  Bateryjny czujnik dymu, 9V DC

  33,52 zł

  Czujnik jest urządzeniem przeznaczonym do monitorowania zamkniętych pomieszczeń pod kątem obecności dymu oraz do wczesnego wykrywania pożaru. Czujnik fotoelektryczny wykrywa widzialny dym powstający w bezpłomieniowym, początkowym stadium pożaru, powiadomienie optyczne i dźwiękowe, przycisk TEST pozwala sprawdzić poprawność działania czujnika, sygnalizacja słabych baterii, zgodność z normą EN 14604: 2005 + AC1: 2008 potwierdzone przez jednostkę certyfikującą BSI-KM550646.

  4-5 dni roboczych
 • Czujnik gazu LPG, sieciowy 230VAC OR-DC-631
  Szybki podgląd

  Czujnik gazu LPG, sieciowy 230VAC OR-DC-631

  87,44 zł

  Czujnik OR-DC-631 jest nowoczesnym detektorem gazu LPG do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Służy do ciągłego monitoringu obecności i wykrywania gazu LPG wydostającego się z nieszczelności. W urządzeniu zastosowano wysokiej jakości czujnik elektrochemiczny, pozwalający na osiągnięcie wysokiego wskaźnika wykrywalności. Po wykryciu wycieku gazu osiągającego ustawiony próg alarmowy czujnik wyda sygnał dźwiękowy i świetlny.

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Czujnik gazu ziemnego, sieciowy z wyjściem przekaźnikowym OR-DC-614
  Szybki podgląd

  Czujnik gazu ziemnego, sieciowy z wyjściem przekaźnikowym OR-DC-614

  84,08 zł

  Nowoczesne urządzenie alarmowe do detekcji stężenia gazu ziemnego wewnątrz pomieszczeń. Służy do ciągłego monitoringu obecności i wykrywania gazów palnych wydostających się z nieszczelności. W urządzeniu zastosowano wysokiej jakości czujnik półprzewodnikowy, który pozwala na osiągnięcie wysokiego wskaźnika wykrywalności. Detektor posiada powiadomienie optyczne i dźwiękowe, które uruchamiane jest po przekroczeniu dopuszczalnego stężenia. Poziom alarmowy: 10% LEL, przycisk TEST pozwala sprawdzić poprawność działania czujnika. 

 • Bateryjny czujnik tlenku...
  Szybki podgląd

  Bateryjny czujnik tlenku węgla (czadu), 9V, żywotność 7lat, zgodność z normą EN 50291-1:2018, testowany w Polsce OR-DC-633-TEST

  101,06 zł

  Nowoczesne urządzenie alarmowe zaprojektowane do ciągłego monitoringu stężenia tlenku węgla (czadu) z podświetlanym wyświetlaczem LCD. Urządzenie posiada wysokiej jakości czujnik elektrochemiczny, powiadomienie optyczne i dźwiękowe. Stężenie tlenku węgla mierzone jest w zakresie od 25 ppm do 999 ppm. Urządzenie posiada sygnalizację słabych baterii, oraz ma wbudowany system autodiagnostyki. Zgodność z normą EN 50291-1:2018. Średni czas żywotności czujnika wewnętrznego wynosi ok. 7 lat, a koniec żywotności czujnika sygnalizowany jest sygnałem dźwiękowym oraz miganiem diody.